Telefon: 0532 783 17 99
Email: info@maslog.com.tr

Ticari Araç Kiralama

Ticari Araç Kiralama

Nakliye alanında faaliyet gösteren işletmelerden araç bulmakta zorluklar çekebilirsiniz. Bunun yanında ticari faaliyetlerinizde nakliye adına araçlara yatırım yapmak istemiyor olabilirsiniz. Aynı zamanda belirli dönemlerde beklenmeyen talep görebilir ve nakliye konusunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Tüm bu durumlarda ticari araç kiralama hizmetimizle yanınızda oluyoruz. Her türlü taşımacılık ihtiyacınızda tır ve kamyon gibi tüm araçları kiralıyoruz.

Firmamızdan ticari taşıma araçlarını günlük, haftalık, aylık veya dönemlik olarak kiralayabilirsiniz. Üstelik son model araçlarımızda Türkiye’nin her yerine ticari nakliye desteği alabilirsiniz. Markamız her sektöre ve ürün gurubuna uygun donanıma sahip nakliye araçlarının kiralama işlemlerini yapıyor. Bizi arayarak hemen uygun araç olup olmadığını teyit edebilirsiniz.

Filo Ticari Araç Kiralama

Şirketimiz Türkiye’nin her yerinde ticari nakliye hizmeti verdiği için geniş bir araç filosuna sahiptir. Bu yüzden taşımacılık işlemlerinizde ihtiyacınız olursa filo ticari araç kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Geniş filomuz içinde istediğiniz sayıda aracı sizlerin istediği tarihte belirttiğiniz süre kadar kiralıyoruz. Böylece sizleri çok büyük bir maliyetten kurtarıyoruz.

Nakliye ihtiyaçlarınız özellikle dönemsel olursa ticari araç kiralama sizin için çok daha düşük maliyetli olacaktır. Üstelik araç bakımıyla ilgilenmek de istemiyorsanız bu süreçte bizlerin araçlarını kiralayabilirsiniz. Her boyutta ve teknik donanıma sahip son model ticari araçları hemen kiralayın. Ticari ürünlerinizin nakliyesi için gerekli olan tüm araçları sizlere kiralık olarak veriyoruz.

Ticari Araç Kiralama Fiyatları

Ticari araç kiralama fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Çünkü kiralamak istediğiniz ticari araç türü, aracın teknik özellikleri, kiralama süresi, almak istediğiniz ekipmanlar, personel desteği gibi birçok konu araç fiyatlarını değiştiriyor. Ancak Türkiye’nin her yerinde geniş bir filoyla uygun fiyatlı ticari araç kiralama hizmeti veriyoruz.

Filomuz içinde son model araçlar bulunuyor. Her zaman kamyon ve tır gibi ihtiyaçlarınızı tüm ekipmanlarıyla birlikte sizlere kiralıyoruz. Böylece taşımacılık konusunda bir sıkıntınız kalmıyor. Ticari hayatınızda nakliye alanında etkili çözümler arıyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Ekibimiz her daim size bu konuda destek oluyor. Araç kiralama konusunda her zaman bizlerden arayarak bilgi alabilirsiniz.