Telefon: 0532 783 17 99
Email: info@maslog.com.tr

Tersine Lojistik

Tersine Lojistik

Üretim süreci içinde olan her firmanın ekolojik ve ekonomik nedenlerle ürünlerin yeniden kullanılmasına yönelik politikaları oluyor. Ürünlerinizin geri dönüşüm sürecini profesyonel hale getirmek istiyorsanız ters lojistik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Dünyada doğal kaynakların korunması ve daha az kaynak tüketimi için çevre dostu çalışan işletmeler için tersine lojistik desteği de sunuyoruz. 

Bu hizmetimizde ürünlerin müşterilerinizden toplanması, toplanan ürünlerin türüne göre sınıflandırma, ürünlerin ayrıştırılması, bertaraf sürecinin hayata geçirilmesi, hangi kanallarla hedef noktalara gideceği gibi birçok konuda sizlere hizmet veriyoruz. Böylece sizlere sadece geri dönüşüm sürecine girecek ürünleri bize göstermek kalıyor. Çevre dostu projelerinizde sizin için tersine lojistik sürecini en başından en sonuna kadar yürütüyoruz.

Tersine Lojistik Hizmeti

Ürünleriniz arasında artık kullanılmayan ve işlevini yitiren ürünler varsa yeniden üretim sürecine kazandırmak için tersine lojistik hizmeti alabilirsiniz. Bu hizmetimiz sayesinde geri dönüşüm sürecine sokacağınız ürünlerin geri dönüşüm adımlarının tamamını sizin adınıza yapıyoruz. Ürünlerinizi topluyor ve daha sonra geri dönüşüm işlemlerinin yapılacağı tesise kadar gönderiyoruz. 

İşletmenizin maliyetlerini düşürmek ve dünyanın daha yaşanabilir bir yer olmasına katkıda bulunmak amacıyla geri dönüşüm politikalarınızı hayata geçirmek istiyorsanız lojistik konusunda bizlerden destek alabilirsiniz. Tüm nakliye hizmetlerimizden bağımsız olarak ters lojistik desteği de sunuyoruz. Üstelik bunu alanında deneyimli personellerimiz ve geri dönüşüm ürünlerini taşımaya uygun özel araçlarımız ile hayata geçiriyoruz.

Ters Lojistik ile Profesyonel Atık Yönetimi

Kullanılan ve ömrü sona eren ürünlerinizin artık boşa yer kaplamaması adına atık yönetimini hayata geçirmeniz gerekiyor. Bu süreçte birçok ekipman ve personele ihtiyacınız var. Enerji ve yatırımınızı bu alana harcamamak adına bizlerden ters lojistik desteği alabilirsiniz. Ters lojistik ile profesyonel atık yönetimi hayata geçirebilirsiniz.

Markanızda yer alan atıkların çevreye zararını en aza indirmek için profesyonel ters lojistik hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Doğal kaynakları etkin şekilde kullanmak istiyorsanız ve yeşil pazarlama stratejisi geliştiriyorsanız lojistik konusunda uzman kadromuz ve nitelikli alt yapımızdan yararlanabilirsiniz. Sizin için planladığınız tüm ters lojistik sürecini hayata geçirelim. Böylece sektörünüzde markanız daha güçlü bir konuma gelsin.