Telefon: 0532 783 17 99
Email: info@maslog.com.tr

Paletli Taşımacılık

Paletli Taşımacılık

Endüstriyel nakliye hizmetlerinde genellikle paletli yükler taşınıyor. Firmalar kendi nakliye alt yapıları olmadığında paletli taşımacılık konusunda hizmet alabilecekleri kaliteli bir firma bulamıyorlar. Firmamız Türkiye’nin her yerine paletli yüklerinizi en uygun araçlarla güvenli bir şekilde taşıyor. Paletli yüklerinizi belirttiğiniz adresten alıyor ve en kısa sürede belirttiğiniz adres ve şehre götürüyoruz.

Topladığımız paletler hızlı bir şekilde araçlarımıza yükleniyor ve daha sonra profesyonel bir şekilde ekiplerimiz eşliğinde istediğiniz adrese gidiyoruz.  Sigortalı ve güvenli gönderi ile birlikte genellikle yakın noktalara aynı gün teslimat yapıyoruz. Kaliteli ve profesyonel hizmetimiz sayesinde tüm paletli yüklerinizde hizmetiniz aksamıyor. Böylece hem personel hem de araçlardan tasarruf ediyorsunuz. Paletli yükleriniz varsa hemen bizi arayarak destek isteyebilirsiniz.

Paletli Taşımacılık Avantajları

Paletli taşımacılık avantajları sebebiyle çok tercih edilen bir hizmetimiz oluyor. Öncelikle paletli yükleri olan işletmelerin bu alanda ekipman, araç ve deneyimli personel çalıştırması gerekiyor. Ancak bu konuda bizlerden hizmet alırsanız sayılan tüm alanlarda yatırım yapmanıza gerek kalmıyor.  Paletli taşımacılık hizmeti sizler için çok ekonomik bir hal alıyor.

Paletli yüklerde nakliye tutarı bizlerden yararlandığınızda çok düşük oluyor. Araçlarımız son model ve her türlü yükle uyumlu olduğu için tüm yükleriniz güvenilir bir şekilde teslim edilir. Aynı zamanda yakın noktalarda paletli yüklerinizi aynı gün teslim ediyoruz. Paletli yükleriniz yüklenirken forklift desteği de sağlıyoruz.

Paletli Taşımacılık Fiyatları

Paletli yükler işletmeler için çok yüksek nakliye giderleri oluşturuyor. Bunun için uygun araç, personel, forklift gibi ekipmanlara ihtiyacınız oluyor.  Bu konuda yatırım yapmak ve enerji harcamak istemiyorsanız profesyonel bir destek için bize başvurabilirsiniz. Telefon numaralarımız üzerinden bizleri arayarak paletli taşımacılık fiyatları hakkında net bilgi alabilirsiniz. Sizlere bu konuda her zaman kaliteli hizmet veriyoruz ve profesyonel kadromuzla tüm paletli yüklerinizi en kısa sürede adresine ulaştırıyoruz.

Paletli taşımacılıkta palet sayısı, ürünlerin gideceği yerler arası mesafe, hizmet aldığınız ekipmanlar, verilen hizmetler ve görev alan personeller fiyatlar üzerinde belirleyici oluyor. Hemen bize ulaşın ve size özel paletli taşımacılık fiyat teklifi verelim.