Telefon: 0532 783 17 99
Email: info@maslog.com.tr

Forkliftli Taşımacılık

Forkliftli Taşımacılık

Ticari yüklerinizin taşınması sırasında ürününüzün türüne göre birçok ekipmana ihtiyacınız oluyor. Hem zamandan hem de personelden tasarruf edebilmek adına en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerin başında forliftli taşımacılık hizmeti geliyor. Sizin için de üretim tesislerinizde ya da diğer depolarınızdaki yüklerinizi kamyonlarımıza yüklerken forklift desteği de sunalım. Nakliye işlemlerinde forklift için bütçeniz yoksa üzülmeyin.

Sizin  forklift satın alma ya da kiralama derdinden kurtarıyoruz. Tamamen şirketimiz bünyesinde yapılan taşımacılık hizmetlerinde ihtiyaçlarınıza göre istediğiniz sayıda forlift de personellerimizle birlikte görev başında oluyor. Böylece hem yüksek tonajdaki ürünleriniz kolayca yükleniyor ve hem taşıma hizmeti süresi çok daha kısa oluyor. Hizmet bilgisi almak için bizi arayabilirsiniz.

Forkliftli Taşımacılık Hizmeti

Türkiye’nin birçok yerinde profesyonel  ticari taşımacılık çözümleriyle yanınızdayız. Profesyonel kadromuz ve güçlü alt yapımız ile forkliftli taşımacılık hizmeti de veriyoruz. Hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız sizler de iletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Türkiye’de birçok noktaya nakliye işlemleri sırasında forkliftlerimizi de gönderiyoruz. Bu sayeden nakliye sürecini hem güvenilir hem de pratik hale getiriyoruz.

Bizi arayarak bilgi verdiğinizde ürünlerinizin boyutlarını ve türünü de belirtin. Daha sonra size özel bir nakliye planı hazırlayalım ve işinize yarayacak özelliklere sahip forkliftleri de hemen ayarlayalım. Her sektörde hizmet veren müşterilerimiz için forkliftli taşımacılık yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken bizi arayarak randevu oluşturmak olacaktır.

Forkliftli Taşımacılık Fiyatları

Forkliftli taşımacılık hizmetinde sizin için ihtiyaçlarınıza özel planlama yapıyoruz. Bu yüzden de forkliftli taşımacılık fiyatları değişiklik gösteriyor. Çünkü hizmet alınacak süre, forkliftin markası, hizmet alacağınız forklift sayısı gibi unsurlar fiyatlarda belirleyici oluyor. Bu hizmetimiz konusunda uygunluk ve fiyat bilgisi için iletişim kanallarımız üzerinden bizlere ulaşmanız yeterli olur.

Kaliteli hizmet anlayışıyla her zaman ticari taşımacılık ihtiyaçlarınıza yenilikçi çözümler getiriyoruz. Her türlü ihtiyacınıza cevap verecek özellikte forkliftler ile sizlerin de  eşyalarını çok kısa bir süre içinde taşıyoruz. Hem şehir içi hem de şehirler arası taşımacılık hizmetimizde ekiplerimizden forklift desteği de alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bu hizmetten yararlanmak istediğinizi belirtmek olacaktır.