Telefon: 0532 783 17 99
Email: info@maslog.com.tr

Hakkımızda

2002 yılından bu yana her geçen gün başarılı projelere imza atarak büyüyen MASLOG Depolama, Depo içi katma değerli hizmetler, Yurtiçi Dağıtım, Şehir İçi Dağıtım, Komple ve Parsiyel Taşımacılık işlerinde müşterilerimize ciddi maliyet avantajları sağlamaktadır.

MASLOG kaliteli, dürüst, düşük maliyetle yüksek verimlilik ilkesine odaklanmış, bu ilkeleri kararlı tutumu ile de, pazarlama alanında önemli başarılar elde etmiştir.

Depolama, Depo içi Katma değerli hizmetler, (etiketleme, barkotlama, irsaliye kesimi, ürün birleştirme, ürün ayrıştırma, paletleme, paketleme) hizmetleri sunuyoruz.

İstanbul dan saat 16.00 a kadar hazır olan ürünleri alıyoruz. Anadolu’daki Zincir Market'lere, AVM’lere, Bayilere, Mağaza ve Müşteri adreslerine en uygun maliyetli fiyatlarla, hasarsız ve hızla ulaştırıyoruz.
İstanbul da şehir içi; Gün içi Sıcak Dağıtım, Rutlu Dağıtım, Ertesi gün Dağıtım hizmetleri veriyoruz.
81 ile komple ve parsiyel taşımalar yapıyoruz.
Şehirlerarası komple yük taşımalarında K 1 Belgesi olan araçları kullanıyoruz.

Şehir içi ve şehir dışı tüm taşıma ve dağıtımlarda tüm ürünlerinizi MASLOG güvencesinde ve All risk Sigortalı olarak taşıyoruz. Düzenli bilgi akışı sağlıyoruz. Geri dönüşlerinizde Türkiye’nin birçok noktasından profesyonel destek sunuyoruz.

MASLOG müşterinin tedarik zincirindeki her türlü ihtiyacını, geliştirdiği teknolojik alt yapısı, operasyonu, hizmet ağı ve tecrübesiyle tüm Türkiye ağında en uygun maliyet ve en iyi hizmet garantisi ile lojistik hizmetler sunmaktadır.


Şirketimizin vizyonu, günümüzün gelişen lojistik hizmetlerini yakından takip ederek , her talebe olumlu cevap vermek ve her zaman hizmetin en kalitelisini sağlamaktır. Sağladığımız hizmetin yanı sıra dinamik ve işinde uzman kadromuz ile tüm Türkiye’ de lojistik hizmet sağlayan lider bir firma olma yönünde hızla ilerliyoruz.
Şirketimizin misyonu, müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ihtiyaç ve memnuniyetini ön planda tutmak. Gerekli teknolojik alt yapıya sahip olup, sürekli gelişerek kaliteli hizmet sunmak, hizmetimizle farklılık sağlamaktır.
Bu vesile ile işlerinizde başarılar diler, işbirliğine hazır olduğumuzu bilgilerinize arz ederiz.

V i z y o n u m u z

Günümüzdeki gelişen lojistik hizmetlerini yakından takip edip her talebe olumlu cevap vermek ve her zaman hizmetin en kalitelisini sağlamaktır.

M i s y o n u m u z

Müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ihtiyaç ve memnuniyetini ön planda tutma gerekliliğinin bilinci ile, gerekli teknolojik altyapıya sahip olup sürekli geliştirerek kaliteli hizmet sunmak, hizmetimizle farklılık sağlamak.

Hakkımızda