Telefon: 0532 783 17 99
Email: info@maslog.com.tr
Tuzla Nakliye

Tuzla Nakliye

İstanbul’un Anadolu yakasında en uzak ilçesi olan Tuzla’da nakliye konusunda profesyonel bir hizmet arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel kadromuzla Tuzla nakliye konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Ticari amaçlı gönderimlerinizde nakliye konusunda destek istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. İster ağır tonajlarda isterseniz de parça yüklerinizi son model araçlarımızla Tuzla’dan istediğiniz yere götürüyoruz.

Tuzla’da hizmet veren tüm işletmeler için İstanbul içi ve şehirler arası her türlü ticari nakliye süreçlerinde yardımcı oluyoruz. Nakliye sürecinde yükleme, ambalajlama, taşıma ve boşaltma gibi tüm konularda ekiplerimiz süreci yönetiyor. Böylece size sadece bize ürünün yerini göstermek ve gideceği adresi bildirmek kalıyor. İçiniz rahat olsun istiyorsanız her zaman bize ulaşarak işlem yaptırabilirsiniz.

Tuzla Nakliye Hizmeti

Ekibimiz uzun yıllara dayanan ticari nakliye deneyimi, lojistik alanındaki yenilikçi çözümleri ve son teknoloji alt yapısı ile Tuzla nakliye hizmeti konusunda sizlere yardımcı oluyor. Yüklerinizi belirtilen adresten alıyoruz ve en kısa süre içinde daha sonra siz tarafından belirtilen adreslere teslimatını yapıyoruz. Tüm nakliye işlemlerimiz sigortalı olarak gerçekleşiyor.

 Sizlere kamyon ve tır desteğinin yanı sıra vinç ve forklift gibi araçların desteğini de sağlıyoruz. Ekiplerimiz belirttiğiniz tarih ve saatte adresinize gelerek tüm ticari yüklerinizi yapısına göre paketleyerek araçlarımıza yerleştiriyor. Daha sonra Tuzla’dan yola çıkıyoruz ve planlanan güzergah üzerinden yüklerinizi belirttiğiniz ilçe ve şehre söz verdiğimiz zamanda ulaştırıyoruz.

Tuzla Nakliye Fiyatları

Tuzla’da hizmet veren işletmemiz profesyonel bir kadroyla sizlere nakliye desteği sağlıyor. Üstelik nakliye sürecince araç dışında her türlü personel ve ekipman desteğini de sizlere sunuyoruz.  Tuzla nakliye fiyatları görev alan personel sayısı, aracın sayısı ve özellikleri, ticari yüklerinizin gideceği mesafe,  hizmette yer alan ekipmanlar gibi özelliklere göre değişiyor. 

Bizler her daim profesyonel bir kadroyla sizlere taşımacılık hizmeti veriyoruz. Tuzla nakliye hizmetlerimizden her zaman yararlanabilir ve ticari yüklerinizi istediğiniz adrese gönderebilirsiniz. Sizin için hem parça taşıma hem de tamamen araç temini gibi esnek seçeneklerle çalışıyoruz. Ticari yüklerinizin güvenilir bir şekilde en kısa sürede adresine ulaşması için bizi arayın.

Son Yazılar: