Telefon: 0532 783 17 99
Email: info@maslog.com.tr
Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık

Ticaret alanında hizmet veren işletmeler nakliye alanında çok özel hizmetler alabiliyor. Özellikle nakliye sürecini profesyonel, düşük maliyetli ve hızlı hale getirmek isteyenler firmamız tarafından verilen birçok hizmetten yararlanabilir. Parsiyel taşımacılık bu anlamda en çok tercih edilen hizmetlerimiz arasında bulunuyor. Parça eşyalarınız varsa bunlar için bir nakliye aracı bulmak veya çıkarmak çok maliyetli olabilir.

Parsiyel taşımacılık hizmetimizde sizlerin parça eşyalarını taşıyoruz. Ticari eşyalarınız isterse tek parça olsun en kısa sürede istediğiniz adrese sizler için teslim ediyoruz. Bu hizmette farklı müşterilerimizden aldığımız aynı güzergaha giden yükleri birlikte taşıyoruz. Kamyon ve tırlarla verdiğimiz bu hizmet tüm müşterilerimiz tarafından memnun kalınan bir hizmet oluyor.

Parsiyel Taşımacılık Avantajları

Ticari yükü olan müşterilerimiz için özellikle parça eşyalar çok maliyetli olabilir. Bu durumda nakliyeyi birkaç müşteriyle paylaşarak nakliye maliyetini en aza indirmek çok mantıklı bir çözümdür.  Firmamız Türkiye’nin birçok noktasına her gün geniş araç filosuyla her sektörden ürünü parsiyel taşımacılık ile götürüyor. Ürünlerinizin hesaplamalarını  metreküp, ağırlık ve ladametre hesap ölçülerini kullanarak yapıyoruz.

Az yükü olan işletmeler için parsiyel taşımacılık maddi anlamda çok avantajlıdır. Aynı konumda olacak yüklerin tek bir araca yüklenmesi sizin için de zamandan tasarruf olur. Ürünler farklı konumlara gitmeden direkt olarak gönderdiğiniz yere daha kısa sürede ulaşır. Eşyalarınızın gideceği adreste müşterilerinizin taleplerine göre esnek teslimat tarihleri planlanabilir.

Parsiyel Taşımacılık Fiyatları

Taşınacak yüklere göre parsiyel taşımacılık fiyatları çok düşük maliyetlerle olur.  Parselin ağırlığı, hacmi, boyu gibi özelliklere dikkat ederek bir maliyet hesabı ortaya çıkarıyoruz. Karayolu ile gerçekleştirdiğimiz parsiyel taşımacılıkta ladametre, metreküp ve  ağırlık hesap ölçüleri yapıyoruz. Bu hizmetimizde pekçok farklı özellikteki yükü eş zamanlı olarak taşıyoruz.

Kamyon ve tırlarımızda farklı ürünler olduğu için hiçbir ürünün zarar görmemesi adına ayrı alanlara yerleştiriyoruz. Aynı zamanda ticari yükünüzün türüne göre bazı özel önlemler alınması gerekiyorsa bunu da hayata geçiriyoruz. Profesyonel bir kadromuz olduğu için tüm parça yüklerinizin kusursuz bir şekilde taşıyoruz. Ekonomik ve bütçe dostu parsiyel taşımacılık için bizi arayabilirsiniz.

Son Yazılar: