Telefon: 0532 783 17 99
Email: info@maslog.com.tr
Paletli Ambar

Paletli Ambar

Kargolar tarafından taşınamayan ya da çok yüksek bedellerle taşınan yükler ambar taşımacılık sayesinde taşınabiliyor. Özellikle paletli yüklerin taşınmasında bu konuda hizmet verebilen firmalar çok sınırlıdır. Paletli olan yüklerinizin tamamını paletli ambar ile taşıyoruz. Yüklerinizi paletli ürünlerin muhafaza edileceği şekilde özel olarak tasarlanan ambarlarımızda muhafaza ediyor ve daha sonra Türkiye’nin her noktasına yolluyoruz.

Paletli yükleriniz için depo alanı ayıramadıysanız ve bu yönde bir alt yapınız yoksa bizlere güvenebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine yönelik sunduğumuz nakliye hizmetlerimizin yanında paletli yükleriniz için özel olarak ambar desteği de sağlıyoruz. Üstelik paletli yüklerinizin tamamını taşıyoruz ve sizin için bu yükleri zarar görmeden sigortalı bir şekilde ulaştırıyoruz.

Paletli Ambar  Yük Taşıma

Ekibimiz ve geniş araç filomuz sayesinde her türlü paletli yükünüzü de uygun fiyatlarla taşıyoruz. Paletli yüklerin taşınması ve ambar süreçleri normal şartlarda çok maliyetli ve zorlu oluyor. Paletli ambar yük taşıma hizmetimiz sayesinde Türkiye’nin her yerine çok uygun fiyatlarla özel araçlarımızla paletli yüklerinizi taşıyoruz.

Türkiye geneli paletli ambar taşıma hizmetimiz ile istediğiniz yükleriniz her türlü şekilde belirttiğiniz şehre taşınıyor. Üstelik paletli yüklerinizin alınması, ambarlara indirilmesi ve muhafaza edilmesi, istediğiniz adrese taşınması ve burada da indirilmesi gibi tüm konularda paletli ambar yük taşıma hizmetimiz kapsamında sizlere yardımcı oluyoruz. Paletli yükleriniz için ambar ihtiyaçlarınızda bir telefon kadar uzağınızda oluyoruz.

Paletli Ambar Fiyatları

Türkiye’de sayılı lojistik firmaları arasında bulunan işletmemiz paletli ambar seçeneği ile birlikte birçok işletmeye  büyük kolaylıklar sağlıyor. Bu hizmetimiz sayesinde paletli taşımacılık alanındaki yüklerinizin muhafaza edilmesi ve istediğiniz adrese taşınması çok kolay oluyor. Sizler sadece bize yükünüzün yerini gösterin ve biz her zaman ambarlarımızda muhafaza ederek istediğiniz adrese yollayalım.

 Türkiye’nin her yerinde paletli ambar ihtiyaçlarınızda hemen bizi arayabilirsiniz. Paletli ambar fiyatları ürünlerinizin genişliği, ambarlarda durma süresi, gideceği yer gibi birçok unsura göre değişiklik gösteriyor. Ancak firmalar için paletli ambar yük taşıma hizmeti normal paletli nakliyeye göre çok daha ekonomik olur.

Son Yazılar: