Telefon: 0532 783 17 99
Email: info@maslog.com.tr
İstanbul Ambar

İstanbul Ambar

Ülkemizde son yıllarda ekonomik bir nakliye türü olması sebebiyle birçok işletme tarafından ambar taşımacılığı hizmetleri veriliyor. İstanbul ambar hizmeti ile sizlerin de bu düşük maliyetli nakliye hizmetinden yararlanmanıza olanak tanıyoruz.  Kargo firmaları tarafından kabul edilmeyen ya da yüksek maliyet çıkan tüm ticari ürünlerinizi sizin yerinize taşıyoruz ve üstelik bunu düşük maliyetlerle yapıyoruz.

Araçlarımız sürekli olarak İstanbul içinde parça ticari eşyalarınızı koli bazlı olarak alıyor ve kısa süre içinde istediğiniz adrese bırakıyor. Bu hizmetlerde parça eşyalar taşındığı için birçok işletme bu sayede daha uygun maliyetli nakliye yapabiliyor. Üstelik araçlarımız hiç boş durmadığı için İstanbul’da çok hızlı bir nakliye zincirinden hizmet alabilirsiniz.

İstanbul Ambar Taşımacılığı

İstanbul ambar taşımacılığı ile birlikte yükleriniz araçlarımıza yükleniyor ve gittiği yerde ekiplerimiz tarafından boşaltma işlemleri yapılıyor. Aynı zamanda araçlar ambarlarda bekliyor ve İstanbul içi ulaşım hizmeti sağlanıyor. Bunun dışında İstanbul’dan başka şehre göndereceğiniz yükleriniz ambar noktalarından toplanıyor ve araçlara yüklenerek istediğiniz şehre de görülüyor.

Ekiplerimiz ambar alanlarında eşyalarınızı ambalajlayarak kamyonlara yüklüyor. Ürünlerinizin türü ve boyutuna göre özel koliler kullanılıyor ve tüm koruma önlemleri de ekibimiz tarafından alınıyor. Aynı zamanda elektronik cihazlar ve diğer hassas cihazlar için de köpüklü kutularda paketleme yaparak  her türlü ticari ürününüzü zarar görmeden profesyonel şekilde taşıyoruz. İstanbul ambar hizmeti için hemen bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Ambar Fiyatları

İstanbul ambar hizmeti ile birlikte kargolar tarafından kabul edilmeyecek ticari eşyalarınız türü ne olursa olsun ekibimiz tarafından taşınıyor. Bu hizmet sayesinde profesyonel nakliye hizmetini alıyorsunuz. Tek bir parça eşyanız dahi taşınacak olsa hemen istediğiniz zaman istediğiniz yere araçlarımız tarafından kısa süre içinde teslim ediliyor.

 İstanbul ambar fiyatları diğer nakliye türlerine göre çok daha uygun fiyatlıdır. Ambar hizmeti kapsamındaki araçlarımız sürekli olarak hareket halinde olduğu için taşımacılık gece gündüz kesintisiz devam eder. Böylece sizin tüm ticari yükleriniz kısa süre içinde istediğiniz yere teslim edilir. Aynı anda farklı şehirlere dahi koli ile gönderimi ambar taşımacılık ile gönderebilirsiniz.

Son Yazılar: