Telefon: 0532 783 17 99
Email: info@maslog.com.tr
Ambar Yük Taşıma

Ambar Yük Taşıma

Son yıllarda lojistik alanında artan ihtiyaçlara cevap vermek ve yükselen maliyetler karşısında en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla vermek adına çok yeni hizmet çeşitleri ortaya çıkmaya başladı. Ekonomik bir  nakliye desteği almak isteyen işletmeler ambar yük taşıma hizmetlerimizle tanışabilirler.  Öncelikle bulunduğunuz şehirden araçlarımız gelip yüklerinizi alıyor.

Özel araçlarımız tarafından alınan yükleriniz ambarlara getiriliyor. Bu dağıtım noktası olarak nitelendirebileceğimiz depolarda özel olarak kolileniyor ve gideceği şehirde uygun yüklerle bir araya getiriliyor.  Daha sonra buradan tırlara yüklenerek göndermek istediğiniz adrese doğru yola çıkıyor. Türkiye’nin her yerine koliyle yük taşımacılığı desteği almak isteyenler uygun fiyatlar ve profesyonel hizmet için ambar taşıma hizmetimizi tercih edebilir.

Türkiye Geneli Ambar Yük Taşıma

Ambar yük taşıma hizmetimizde kargo firmalarının taşımadığı büyük boyutta yükleri taşıyoruz. Kargo firmaları genellikle küçük boyutlu yükleri taşıyor. Aynı zamanda bazı yükler kargo firmalarında çok yüksek bedellerle taşınıyor. Ancak Türkiye geneli ambar yük taşıma hizmetlerimiz ile birlikte her türlü yükünüzü taşıyoruz.

Yüklerinizi bekletmek için özel depolama alanına da ihtiyacınız yok. Araçlarımız belirttiğiniz noktadan yükleri teslim alıyor ve belirttiğiniz adrese sizin istediğiniz tarihlerde ulaştırmak üzere yükleri depolarımızda bekletiyor. Ticari gönderilerde kargo firmalarıyla uğraşmak istemiyorsanız irsaliyeli ve faturalı ticari gönderilerinizi ambar yük taşıma hizmetimiz ile gönderebilirsiniz. Sizin için bu konuda deneyimli bir ekiple yardımınıza koşuyoruz.

Ambar Yük Taşıma Fiyatları

Büyük gönderiler, ticari yükler ve işletmelere ait kargolanacak ürünler kargo firmaları ile çok yüksek bedellerle taşınıyor. Ancak bu ürünleri yarı yarıya maliyetle çok daha profesyonel bir şekilde gönderebilmeniz ambar yük taşıma ile mümkün. Ambar yük taşıma fiyatları aynı adrese gidecek bir kargo şirketine göre yarı yarıya ucuz oluyor.

Geniş araç filomuz ile birlikte Türkiye’nin her yerine ambar yük taşıma hizmeti veriyoruz. Böylece sizlere sadece yüklerinizi göndereceğiniz adresi vermek kalıyor. Tüm faturalı gönderilerinizi sizin adınıza çok uygun fiyatlarla istediğiniz adrese yollayalım. Nakliye hizmetinizi en uygun bedellerle aradan çıkarmak için ambar yük taşıma hizmetlerimizden her zaman yararlanabilirsiniz.

Son Yazılar: